DIŞ CEPHE   
    ÇVS Vinyl Siding, binayı cephe görünüşü ile tam anlamıyla değiştirir, bina cephesinin ömrünü uzatır hatta ölümsüzleştirir. Binanızın şık görünmesi sağlar ve kalitesiyle ömür boyunca ilk günkü sağlamlığını korur.

          ÇVS Vinyl Siding uygulamalarında kullanılan nem, buhar tutucu ve yalıtımlar, dış duvarın ömrünü uzatıyor. Kolon ve kirişlerin hasara uğramamasını ve inşaat çeliklerinin paslanmasını önlüyor.


    
     Hafifliği ile binaya ek yük vermez. Binanın yaşlanmasına sebep olmaz. ÇVS Dış cephe kaplaması, yapınızı olumsuz hava şartlarına, ultraviyole ışınlarına korumasının yanında, sağlık ve bütçenize de yatırım yapacak, ağaçların kesilmesini de önleyerek doğaya ve dolayısıyla insan yaşamına destek olacaktır.

İçeriğindeki doğal(inorganik) yapı sayesinde ÇVS Vinyl Siding;

 *Alev almaz aksine kendini söndürür.
 *Bakım, Onarım, Boya gerektirmez,
 *Yıpranmaz, Yıkanabilir, Rutubeti önler,
 *Renkleri solmaz, Isı kaybını azaltır, Ekonomiktir.


      ÇVS ,hafif,esnek ve pratik olduğundan kolay montaj yapılır. Nakliye ve montaj esnasında hava şartlarından etkilenmez..

     

 

 

 

      ÇVS Vinyl Siding renk seçenekleri ile binanızı doğasıyla uyumlu hale getirebilirsiniz. Çelik konstruksıyon beton, ahşap, tuğla, taş gibi çeşitli zemine uygulanabilen ÇVS Vinyl Siding uygulamasında dikkate alınması gereken hususlar;

1. Su basmanından sonra yatay olarak ÇVS başlangıç profili montajı ile başlanır. Montajda ÇVS Vinyl Siding'e özel "dübelli vidalar “ tercıh edılmelıdır..
2. Dikey karkasları (plastik veya ahşap) arasında Yalıtım Levhaları sıkı kalacak şekilde montaj yapılır. Su terazisi kullanımı doğruluk için uygundur.
3. Nem tutucu, buhar dengeleyici örtüsü ile tüm yüzey kaplanır. Enine dolaştırılarak yapı iyice sarmalanır.
4. ÇVS köşe profilleri gönyeli şekilde montajlanır.
5. Pencere,kapı kenarlarında söve ve yardımcı ek profıller ile alternatif çözümlerede gidilebilir. Alçı, taş tuğla gibi     malzemeler görünümün güzelleşmesine katkı sağlar.
6. Cephenın kaplanmasında, yatay olarak alttan yukarıya doğru kilitleme yöntemleri ile monte edilir. Ara bitişlerde bindirme veya H çıtası uygulamaları zevke göre tercih edilmelidir.

     ÇVS Vinil Siding mamüllerinin üzerinde bulunan ağaç görünümlü desenler yapınıza ayrı bir estetik kazandırır.
ÇVS Dış cephe kaplaması çevrecidir, yapınızı ÇVS ile kaplayın binlerce ağacı kurtarın oksijenimiz kaybolmasın..