PVC ÇİT SİSTEMLERİ

Çelpi Pvc Çit Direk / Bariyer ve At yarışı Bariyer Sistemleri

At yetiştirme haraları, Çiftlikler, hipodromlar yarış ve binicilik alanları kullanımı için, “At ve insan dostu” ürün.

  • Çelpi Pvc Çit Direk Bariyer sistemleri, Geleneksel ahşap, demir çitlerden çok daha esnek, uzun ömürlü ve uzun vadede düşük maliyetlidir.
  • Ağır metal içermeyen özel polimer formülasyonu sayesinde, at yetiştiriciliğinin ve dünya hipodromlarında da kullanıldığı gibi at, deve yarışlarınınçok daha güvenli koşullar altında gerçekleştirilmesi için özel olarak üretilen Çelpi pvc direk / Bariyer sistemleri at, jokey ve biniciye zarar vermemek için direkten ayrılacak şekilde olup daha sonra hızlı ve kolayca monte edilebilir olarak tasarlanmıştır.

Çelpi Pvc Çit Direk/Bariyer sistemi, uPvc den üretilir. Polygrid içeren polimerinden dolayı UV ışınlarına karşı dayanıklılık sağlar. Güneş ışınlarından etkilenmez. Sudan, sıcak veya soğuk hava koşullarından etkilenmez. anormal şekilde renk değiştirmez.

Çelpi Pvc Çit Direk/Bariyer sistemi hiç bir zaman yeniden boyanmaya ihtiyaç duymaz, böcek ve kemiricilerden etkilenmez. çürümez, paslanmaz, okside olmaz, kabuğu soyulmaz ve alevli yanmaz.

Kullanım alanları

Uygulama - Kolay kurulum

Çelpi Pvc Çit Direk/Bariyer sistemi isteğe göre tekil, 2-3-4 sıralı bariyer olarak uygulanır. Montaj zamanı alternatif çitlerden çok daha kısadır. Tüm hava koşullarında uygulanabilir. Montaj önemli bir faktördür. direkler için açılan çukurlar çitin istenilen yüksekliğe uygun derinliklerde ve aralıklarda  kazılmalı, direkler beton ile zemine sabitelenmelidir. Bariyerler özel kilipsleri ile kolayca direklerdeki yuvalarına monte edilir.

Çelpi Pvc yarış Bariyer sistemi, hızlı at yarışı atmosferi baskısı ile başa çıkabilmek üzere tasarlanmıştır. Pürüzsüz yüzeyler, yuvarlak kenarlar, uygun sıklıkta geçme ve T bağlantıları ile tek sıralı olarak monte edilir. bariyer direklerin altına konulan özel demir ayaklar direğin zemine sabitlenmesi için kullanılır. Kum veya çim pist yüzeylerde fark yoktur. Özel T bağlantı parçası ve sabitleme ayağı ile bariyer mesafesi ayarı ve/veya bariyer değiştirme işlemi kolay ve hızlı yapılır.

Güvenli ve Güçlü Çelpi Pvc yarış beriyer sistemi, kalıcı olarak kurulacak veya gerektiğinde hızlıca sökülebilen ve yeniden monte edilebilen hareketli bir sistem olarak tasarlanmıştır.

Yaşam Döngüsü

Garanti

Fizibilite

Son derece ekonomik

Çelpi Pvc Çit Direk/Bariyer sistemi ve yarış bariyer sistemleri, ASTM, EN standartlarına uygun üretilmektedir. Akretide edilmiş labaratuarlarda yapılan testlerde standartlara uygunluğu onaylanmıştır.

Çelpi Pvc Çit Direk/Bariyer sistemi mülklerinizin, hara ve çiftliklerinizin, yarış pistlerinin ve benzer tesislerin değerlerini arttırır. Güzel görünümlü olmasını sağlar. Uzun ömür ve düşük bakım maliyeti sayesinde ahşap ve demir çit/bariyerlerden çok daha ekonomiktir. Yatırımını çok kısa sürede amorti eder. Çitlerin malzemesi çevre dostu ve tamamen geri dönüşümlüdür. Zehirli toksik maddeler içermez.

Çelpi Pvc Çit Direk/Bariyer sisteminiz varsa, zaman ve paranızı boşa harcamazsınız.